UWAGA! Dołącz do nowej grupy Bielawa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

15-lecie „Łowców Cieni” – Uroczystość z udziałem najwyższych rangą policjantów


W Bielawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zainaugurowało 15-lecie działalności „Łowców Cieni”, elitarnego Wydziału Operacji Pościgowych Centralnego Biura Śledczego Policji. Policjanci i policjantki tej jednostki od lat poświęcają się ściganiu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zarówno w kraju, jak i za granicą. Uroczystość przyciągnęła wielu ważnych gości, w tym najwyższych rangą przedstawicieli polskiej policji. Znaczenie tej jednostki podkreślono w licznych przemówieniach, w których doceniono jej dotychczasowe osiągnięcia oraz trudności, z jakimi musieli się zmierzyć jej członkowie.

Spotkanie z okazji jubileuszu odbyło się w atmosferze refleksji i gratulacji. Obecny na uroczystości Komendant CBŚP, nadinsp. Cezary Luba, otwierając wydarzenie, zaprezentował historię i rozwój Wydziału. Podkreślił on znaczenie efektywności „Łowców Cieni” w akcjach związanych z poszukiwaniami i uprowadzeniami. Podziękował również wszystkim funkcjonariuszom za ich nieustanny wysiłek i poświęcenie w walce z przestępczością, co miało znaczący wpływ na bezpieczeństwo obywateli.

W trakcie uroczystości nie zabrakło wzruszających momentów, kiedy głos zabrał również Komendant Główny Policji, gen. insp. Marek Boroń, jeden z twórców wydziału. Przypomniał on nie tylko trudności, które towarzyszyły tworzeniu „Łowców Cieni”, ale także ich spektakularne sukcesy osiągnięte przez 15 lat działalności. Podziękowania skierowane zostały do wszystkich byłych i obecnych członków Wydziału za ich determinację i profesjonalizm, które przyczyniły się do realizacji wielu kluczowych zadań w obszarze bezpieczeństwa narodowego.

Źródło: Policja Dzierżoniów


Oceń: 15-lecie „Łowców Cieni” – Uroczystość z udziałem najwyższych rangą policjantów

Średnia ocena:4.94 Liczba ocen:8


Zobacz Także